Aralık 01, 2012

kasım biterken..

Ahh hiç zaman bulamıyorum bilgisayar başına oturup yazı yazmaya, blogları gezmeye.. Özledim bütün gün bilgisayar başında geçen günlerimi. Bunları duyanda çok yoğunum acayip iş yapıyorum falan sanacak. Öyle de değil ama işte önceden de dediğim gibi evdeyken oturamıyorum bilgisayara.

Yeğenime ördüğüm battaniye hala bitmedi. Hevesim de kaçtı zaten. Başlarken devam edip etmeyeceğime güvenmediğim için bir yumak almıştım. Yumağın sonlarına yakın devamını almaya gittiğimde bitmişti. Örgüyü yarıda bırakmak işime gelmediği için de farklı bir renk aldım. Rengarenk değişik birşey olacak yani. Bakalım inşallah güzel olur.

Dikiş kursumda tam gaz devam ediyor. Pantalon diktim bir tane. Gömleğim de bitmek üzere. Sırada elbise varmış fakat ondan önce pazarkan aldığım kürk kumaştan yelek dikeceğim kendime. Biraz zorluyor dikiş beni. Elim hala kırılmadı. Yapa yapa alışırım diye düşünüyorum.

Kuzenimin bebeği oldu geçenlerde. Yarın onu ziyarete gideceğim. Çevremde bebek sayısı gittikçe artıyor. Herkes bana da laf çarptırıyor hafiften ama ben kendimi daha hiç hazır hissetmiyorum. Hem zaten önce krmmin askerliğinin aradan çıkması lazım. Bebek olmadan gitsin gelsin istiyorum. Düşündükçe içim sıkılıyor. Nasıl göndericem ben onu askere ne yapıcam onsuz :((. Rabbim yardımcım olsun..

Ben de hayat böyle.. Sakin ama huzurlu..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder